Penzion Adriana

Dobruška v podhůří Orlických hor, Opočenská ul. 91, tel.: 777 623 495, 777 623, 496 494 623 222, 494 623 495, e-mail: info@penzion-adriana.cz


Penzion Adriana

Prodáváme kvalitní vlnité pozinkované plechy, které se používají na střechy, pláště budov, oplocení a nehořlavé příčky. Již od 290 Kč (včetně DPH). Prohlédněte si naše ceny a nabídku vlnitého pozinkovaného plechu.

 

Výroba a prodej vlnitého plechu – Hradec Králové, Dobruška

Vlnité pozinkované plechy jsou stabilní, lehké a odolné. Velmi dobře odolávají korozi a vydrží i v nepříznivých podmínkách. Díky tomu se hodí na střechy, opláštění budov, nehořlavé příčky nebo třeba oplocení. Používají se především při stavbách průmyslových objektů, skladů, hospodářských staveb, garáží a sportovních nebo obchodních center.
 

Kvalitní vlnité plechy – materiál, který nestárne

Vlnité plechy vyrábíme lisováním za studena z oboustranně pozinkovaného ocelového plechu. Mezi jejich výhody patří dlouhá životnost, vysoká odolnost a široké možnosti využití. Pozinkované vlnité plechy navíc šetří čas, protože se s nimi snadno pracuje.

Klasické i barevné plechy skladujeme na adrese Mělčanská 578 (v areálu pneuservisu), Dobruška.

Ceník vlnitých plechů

Ceny vlnitého pozinkovaného plechu u nás začínají na 290 Kč (včetně DPH). Nabízíme klasické (200 × 87 cm) i barevně upravené plechy (200 × 130 cm). Díky příznivému ceníku můžete uskutečnit všechny své stavební plány. Přesné ceny vlnitých plechů vám rádi sdělíme na požádání.

6 důvodů k nákupu

  1. Odolnost plechů proti nepříznivým vlivům
  2. Vysoká kvalita a dlouhá životnost
  3. Kvalitní antikorozní úprava
  4. Široké možnosti využití
  5. Krátké dodací lhůty
  6. Nízké ceny

Jak zjistit více

Chcete si objednat vlnité pozinkované plechy na střechu, plot nebo opláštění budovy? Potřebujete zjistit přesnou cenu materiálu a termín dodání? Pošlete nám ještě dnes nezávaznou poptávku na e-mail p.tomascin@dobruska.cz nebo rovnou zavolejte na číslo 777 623 495.

Provozováno CMS / E-shop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies